KONST / Litografier / Färglitografi 13163074
nr 1316 3074
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/260, Landskap. Motivet: 42x58 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:16:26
28/3 08:37:30